Paní Měsíčková mi byla doporučena v době, kdy se u mne po závažné gynekologické operaci projevily nepříjemné potíže: noční pocení, denní návaly, narušený spánek, vyčerpání, neschopnost se soustředit, potíže s vyprazdňováním aj.
Pro tradiční evropskou medicínu operací vše skončilo. S navazujícím životním diskomfortem v oblasti fyzické, psychické, emoční, hormonální jsem zůstala bez pomoci. Proto jsem hledala alternativu.

TČM mi prostřednictvím paní Ivy Měsíčkové pomáhá akupunkturou, bylinkami, dietetickými doporučeními, jakož i doporučením cvičení makko-ho. Příznivé pozvolné změny jsem začala pociťovat cca po druhém měsíci návštěv (vždy jednou týdně). Spánek se obnovil v původní kvalitě, noční poty ustaly, stavy intenzivní horkosti během dne se minimalizovaly početně i intenzitou. Psychicky se cítím skvěle.

Poté, co se důsledky operace projevily (ač mi před operací bylo tvrzeno, že v mém věku 54 let žádné důsledky nepocítím) a co mi oficiální medicína nebyla schopna pomoci, jsem nevěřila, že ještě kdy bude můj život kvalitní. Nyní však díky všestranné péči paní Měsíčkové a všem příznivým změnám, které na sobě pociťují, nepochybuji, že kvalita mého života je a bude den ode dne lepší. Jsem Vám, paní Ivo, velmi vděčná.

Dovednosti

Zveřejněno

12.9.2022