Markéta R., 25 let

, ,

Více než čtyři roky jsem se potýkala s častými a velice bolestivými záněty močových cest. I po mnoha vyšetřeních u praktických lékařů i na specializovaných odděleních v nemocnici mi lékaři nedokázali doporučit nic jiného, než silná antibiotika, která jsem brala i v dlouhodobých úsecích (např. 3 měsíce v kuse).

Všechny tyto pokusy byly ale neúspěšné, záněty se mi vracely čím dál častěji a já se cítila vyčerpaná a unavená. To samozřejmě vedlo k tomu, že jsem začala hledat i různé alternativní terapie. Některé zabraly na kratší dobu, nic mi však nepomohlo dlouhodobě. V té době jsem už ani nevěřila, že se těchto svých obtíží někdy zbavím.

Moje kamarádka mi naštěstí poradila, abych vyzkoušela čínskou medicínu, se kterou i ona měla dobré zkušenosti. Obrátila jsem se na paní Měsíčkovou, která byla velmi ochotná a vyšla mi vstříc při hledání termínů (žiju v Londýně a do Prahy nejezdím moc často…). Již po třech návštěvách a několika předepsaných čínských bylinných směsí se mi významně ulevilo.

Zhruba do měsíce záněty odezněly a po dobrání bylin se už nevrátily (je již přibližně dva roky). Paní Měsíčková dělá velice důkladná vyšetření, při kterých se ptá na různé vedlejší symptomy (na které se mne žádný z lékařů nikdy neptal). Dala mi také mnoho cenných rad, díky kterým se mi upravilo zažívání a odezněla zimomřivost. Po této zkušenosti mohu paní Měsíčkovou upřímně doporučit i Vám.

Dovednosti

Zveřejněno

3.9.2020