Aktuální situace nouzového stavu nám sice omezuje možnosti osobního setkání, ale pokud budete potřebovat konzultaci v oboru Tradiční čínské medicíny, tak můžete využít objednání termínu na krátký rozhovor po telefonu nebo komunikaci emailem. Během cca 20min spolu můžeme probrat, co Vás aktuálně trápí a pokud bude potřeba, tak Vám mohu doporučit vhodnou kombinaci bylinných přípravků nebo úpravu Vaší životosprávy. Tuto možnost již využilo více mých stálých i nových klientů, setkávám se např. s trávicími potížemi, stresem, nespavostí nebo také i s únavou po proběhlém onemocnění Covid-19. Mám radost, když se dozvím, že vybrané byliny rychle pomohly, např. jako Romaně K., která již po dvou dnech napsala:  „Dnes je mi o mnoho lépe, čínská medicína mě nikdy nepřestane překvapovat. Moc Vám děkuji.

Bylinné přípravky si můžete po předchozí domluvě vyzvednout na recepci pracoviště v Praze 1, nebo Vám je mohu poslat kurýrní službou, nebo si je můžete objednat sami z e-shopu (posílám link na vybrané přípravky). Doporučení je vždy individuální a může se lišit podle aktuálního stavu, věku nebo tělesné konstituce.

Osobní setkání je nenahraditelné a možnosti telefonické konzultace omezené… jsem ráda, že i přes tyto překážky lze tuto možnost vzdálené konzultace úspěšně využít.

Máte-li o telefonickou konzultaci zájem, ozvěte se mi prosím emailem info@mesickova.cz nebo telefonem +420 605 200 247, ráda si na Vás udělám čas.

Cena konzultace je 400 Kč a doba trvání je zhruba 20 až 30 minut.

Iva Měsíčková