V rámci oslavy příchodu roku ohnivého fénixe jsme pro vás připravili tematický víkend (27/1/2017 – 29/1/2017) v malebné přírodě v okolí Liberce. Dozvíte se něco o stravování dle čínské medicíny, ponoříte se hlouběji do tajů čínské astrologie a zjistíte, co vám rok 2017 přinese a pochutnáte si na 100% rostlinném menu ve stylu čínské kuchyně a dle principů stravování tradiční čínské medicíny. 

O tradiční čínské medicíně přednáší paní Iva Měsíčková, praktikantka tradiční čínské medicíny. Stravování v čínské medicíně, které je vždy součástí kvalitní léčby, se také řídí principy jin a jang, stejně jako teorií elementů. Vyvážená strava podporuje rovnováhu v organismu a tím funguje jako prevence proti nemocem. Harmonická strava je dle TČM složena z různých chutí, energií, a je přizpůsobena vašim fyziologickým potřebám, aktuálnímu stavu i ročnímu období.

Dalším hostem bude léčitel, astrolog a konzultant Feng-shui Jaroslav Vydržel, se kterým se podíváme na základy tradiční čínské astrologie a na to, co nám přinese rok 2017 – rok Ohnivého Fénixe z pohledu astrologie a Feng Shui.

V případě zájmu bude prostor také pro osobní konzultace s paní Měsíčkovou nebo s panem Vydrželem ze školy tradiční čínské astrologie.

Pobyt si můžete rezervovat na : rezervace@bioobchod.cz  nebo na tel: +420 733 591 593.

Podrobný program akce najdete zde.

Těšíme se na Vás!