Reference

Jsem spokojený klient paní Měsíčkové. Podařilo se jí u mě vyřešit dlouhodobé problémy se žaludkem, kdy mi bylo od žaludku tak špatně, že jsem někdy musela jít z práce domů. Jindy třeba jen bolel, ale dlouhodobě a nepříjemně. Vyšetření na endoskopii odhalilo povolenou záklopku, jinak nic, helicid zklidnit bohužel nepomohl. Tak mě kamarádka přesvědčila, ať vyzkouším ještě čínskou medicínu, a doporučila mi paní Měsíčkovou. Během dvouměsíčního sezení u ní bylo po několikaletých problémech se žaludkem. Žaludek napřed reagoval velmi zvolna a neochotně, ale pak najel na normální režim, což bylo úžasné.

Později jsem se u ní léčila s chronickou zácpou, dlužno dodat, že problémy se střevy jsou v rodině přítomny několik generací. To už bylo ve stavu, kdy bych byla fakt ráda, kdyby to šlo aspoň jednou týdně pořádně. Stačila v podstatě tři sezení a chodím denně, bříško je spokojené a já moc taky. Doufám, že to vydrží, ale kdyby zase byl problém, moc ráda se k p. Měsíčkové vrátím.

Doporučila bych paní Měsíčkovou každému.

Eva H., Praha

Ivu znám od roku 2005. Je to pro mě člověk, kterému se již několik let s důvěrou svěřuji. Vím, že o mých problémech přemýšlí celostním způsobem – tedy v širších souvislostech. Mnohokrát mi ulevila od mých chronických potíží – narodila jsem se s vrozenou vadou. Líbí se mi, že je schopná vstřebat a využívat obrovské množství informací a zároveň být intuitivní a empatická.

Monika P., Kladno

Hezký den Ivo, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat. Měla jsem problém s hemeroidy. Bolely, vystřelovalo to do zad, nohou, kolikrát to bolelo nepřetržitě několik dní. A k tomu ještě byly další nepříjemné symptomy. Po našem jednom sezení, které bylo v červnu 2016, se už tyto problémy nikdy neobjevily. Teď je konec září 2016 a mně je stále fajn. Myslím, že už se to nevrátí. Velice Vám děkuji.

Martina F.

K Vánocům jsme od dcery dostali jako dárek poukázku na tři návštěvy v klinice čínské medicíny u paní Měsíčkové. Přišli jsme hlavně z důvodu prevence, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací a získali jsme konkrétní doporučení pro zlepšení našeho aktuálního zdravotního stavu. Manžel byl zrovna po operaci prstů na nohou a čínská medicína mu pomohla zbavit se nepříjemných otoků nohy. V současné době navštěvujeme paní Měsíčkovou pravidelně cca 1× za měsíc v rámci prevence.

M. B., Pardubice

S paní Ivou Měsíčkovou jsem se poprvé setkala cca před 2 roky. V tu dobu jsem již měla zkušenost s akupunkturou, a tak jsem se ráda na doporučení mé kamarádky obrátila na paní Ivu se svými problémy po delší nemoci. Během tohoto období mi čínská medicína pomohla vyladit chod mého těla tak, aby dobře fungovalo. Potřebovala jsem předcházet nachlazení, rýmě a virovým onemocněním, což se pomocí paní Ivy podařilo. Úspěšně jsme také řešily problémy pohybu ramene a bolesti zad. Překvapilo mě také to, že pomocí čínské medicíny se dají zmírnit bolesti způsobené křečovými žilami. Účinek byl téměř okamžitý. V létě tohoto roku jsem podstoupila gynekologický zákrok. Pooperační průběh byl úplně bezproblémový. V nemocnici mi stále nabízeli léky proti bolesti a velmi se divili, že je nepotřebuji. Neměla jsem totiž vůbec žádné bolesti (ani bezprostředně po zákroku po odeznění částečné narkózy). Vím, že tento bezbolestný a dobrý stav způsobila čínská medicína, která mi pomohla sladit organismus, který se díky tomu snadněji vyrovnává se zátěží. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ivě Měsíčkové za její odborný a laskavý přístup a popřát jí mnoho sil při této náročné práci.

Eva S., Praha

Po nekonečných měsících nepřetržitých zánětů močových cest a po experimentech s mnoha druhy antibiotik, která nepřinášela úlevu, mi bylo urologem řečeno, že si mám na své problémy zvyknout, protože s nimi nejde nic dělat. Doktor mě už asi nikdy neuvidí. Zato Iva mě vidí každý měsíc a díky její skvělé péči se mi vleklé potíže vyhýbají a „močák“ nezlobí. Svými odbornými postupy vyléčila i další mé zdravotní problémy, a že některé byly velmi závažné. Ač původně skeptik, nedám už na akupunkturu dopustit!

Magdalena K., Praha

Paní Ivu navštěvuji pravidelně již asi půl roku. Před tím jsem absolvoval tradiční dobrodružnou cestu od doktora k doktorovi, obvykle zakončovanou více či méně návykovými léky. Touto cestou jsem se ale nerozhodl jít a na doporučení své fyzioterapeutky jsem se objednal k Ivě Měsíčkové.

Iva je empatická, klidná a nesmírně důvěryhodná osobnost. Jsem rád, že používá systém tradiční čínské medicíny a přitom hovoří česky – lidé se jí tak mohou svěřit se svými problémy, které je tíží na těle nebo na duši. Již na první terapii jsem znatelně rozpoznal, co znamená pracovat s lidskou energií a pocítil jsem velkou úlevu od dramatických projevů nerovnováhy. Ivanko, děkuji Vám, cítím se celkově mnohem lépe!

Pan K., Praha

Paní Ivu navštěvuji už rok a za tu dobu se stalo mnohé. Velmi trpělivě a společnými silami léčíme astma, které je úporné a vyžaduje velmi pečlivou práci s bylinami a akupunkturou. Když jsem viděla první pozitivní změny a cítila jsem, že jdeme dobrou cestou, rozhodla jsem se, že začnu Tradiční čínskou medicínu sama studovat. Teď už jsem na konci prvního ročníku a pomalu začínám chápat souvislosti. Dokonce své minimální znalosti začínám využívat i v akutních případech mojí rodiny – a to vždy úspěšně. Díky Ivě jsem se na TČM začala dívat jako na velmi účinný systém nejen v akutních případech, ale hlavně jako na prevenci, která vede ke zdravému tělu. Moc děkuji.

Monika G., Praha

K Ivě chodím s přestávkami přibližně od roku 2005. V té době jsem už měla za sebou několik operací páteře a s Ivou jsme společně řešily důsledky tohoto stavu nebo i jiné potíže – např. chronické slzení očí, které jsem dokonce řešila bezvýsledně oční operací. Když mne nyní bolí záda nebo cítím únavu, tak vím, na koho se mám obrátit. Ivu jsem doporučila i dalším lidem, kteří s ní jsou také velmi spokojeni. V současné době k ní chodí můj manžel s trávicími problémy a syn po komplikované zlomenině levého bérce. Všichni oceňujeme, že nám dokáže nabídnout brzký termín, často nad rámec její obvyklé pracovní doby.

Zuzana S.

Tehdy jsem cítila, že potřebuji opravdu pomoct a intuitivně jsem si vybrala paní Měsíčkovou. Byl to pro mě krásný čas, kdy jsem vnímala, jak se s každým léčením můj stav zlepšuje. Neocenitelné na paní Měsíčkové je, že klientovi dokáže skutečně naslouchat a integrovat do léčení i jeho podněty. Dává prostor tomu, aby vznikl kooperující tým se skvělými výsledky. Každé léčení pro mě byla radostná událost, ze které jsem odcházela nadmíru spokojena. Miluji schopnost kombinace pragmatismu a intuitivního vhledu, což jsem u paní Měsíčkové našla, o profesionalitě a odbornosti nemluvě.
Klára F.